Rok szkolny 2025/2026 za nami.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego to zawsze okazja do gratulacji, podsumowań, podziękowań oraz wyróżnień. Zarówno dla uczniów, jak i rodziców zaangażowanych w życie szkoły. Tak było również w upalny piątkowy poranek.
Bezpiecznych i wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! ![]()











