Gra terenowa Natura(lnie) w lesie

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. 31 maja w naszym liceum finiszowała II edycja projektu ekologicznego Natura(lnie) w Zabrzu. Korzystając z pięknej pogody, uczestnicy gry terenowej Natura(lnie) w lesie zmierzyli się z ostatnimi wyzwaniami językowymi, literackimi, chemicznymi i przyrodniczymi. Spacer po lesie był nie tylko intelektualną rozrywką, ale i szansą na zachłyśnięcie się naturą! Nauczyciele i uczniowie odebrali podziękowania i upominki zachęcające do kolejnych działań proekologicznych, a zwycięzcy Miejskiego Konkursu Fotograficznego „Drzewa – strażnicy zmian klimatycznych” i gry terenowej Natura(lnie) w lesie otrzymali nagrody.

Dziękujemy przybyłym gościom, reprezentującym miasto, instytucje i firmy, czyli Dyrektorowi Biura Prezydent Miasta Panu Janowi Pawluchowi, Pani Beacie Szuran kierowniczce Realizacji Projektów Ekologicznych Miasto Zabrze , rzeczniczce prasowej FCC Polska Pani Irminie Cipcer-Konsek, zastępcy dyrektora Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu Pani Gabrieli Kadłubek i edukatorowi Ogrodu Botanicznemu Panu Dorianowi Zakrzewskiemu oraz leśnikowi z Nadleśnictwo Brynek Panu Pawłowi Adamczykowi za zaangażowanie, które pokazuje, że Zabrze naprawdę zasługuje na tytuł miasta dobrego dla klimatu!