Zagłosuj na projekt BOISKO 0032

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Zabrza do udziału w głosowaniu na nasz projekt w budżecie partycypacyjnym. Celem projektu jest budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 30 m × 26 m dla uczniów IV LO im. Mikołaja Reja w Zabrzu i mieszkańców dzielnicy. Obecnie boisko, które mieści się przy szkole nie spełnia wymogów sanitarnych i nie nadaje się do użytku. Każdy oddany głos może przybliżyć nas do postawania boiska na miarę XXI wieku.

Przypominamy, że głosować może każdy mieszkaniec Zabrza bez względu na wiek oraz osoby, które obecnie przebywają zagranicą, ale utożsamiają się z miastem Zabrze.

Aby zagłosować należy wejść na stronę: UM Zabrze – Platforma Miasto 365 (zetwibo.pl) i z listy projektów wybrać nasz BOISKO 0032.

Jeśli masz problem z zagłosowaniem prześledź z nami proces głosowania: