️Zostały docenione – “Czwórkowe” Atomówki: Bajka
, Bójka
, Brawurka
wraz z opiekunem panią Anią Ulatowską wzięły udział w finale konkursu organizowanym przez AURAEKO “Dobre rady na elektroodpady. Oddaj mnie w dobre ręce 2026”, który odbywał się w Centrum Nauki Kopernik.
Jury przyznały naszemu zespołowi 3 miejsce
Dziewczyny otrzymały indywidualne nagrody rzeczowe, a dla szkoły zdobyły voucher w wysokości 5 500 złotych
.
Nagroda niezwykle zasłużona za kreatywność, ciężką pracę i zaangażowanie w projekt
.
Choć przygoda w konkursie się skończyła to jednak wiedza i dobre nawyki zostaną na zawsze


