Sukces Czwórkowych Atomówek

️Zostały docenione – “Czwórkowe” Atomówki: Bajka💙, Bójka❤️, Brawurka💚 wraz z opiekunem panią Anią Ulatowską wzięły udział w finale konkursu organizowanym przez AURAEKO “Dobre rady na elektroodpady. Oddaj mnie w dobre ręce 2026”, który odbywał się w Centrum Nauki Kopernik. 

Jury przyznały naszemu zespołowi 3 miejsce👏

Dziewczyny otrzymały indywidualne nagrody rzeczowe, a dla szkoły zdobyły voucher w wysokości 5 500 złotych😲🥰.

Nagroda niezwykle zasłużona za kreatywność, ciężką pracę i zaangażowanie w projekt🤗.

Choć przygoda w konkursie się skończyła to jednak wiedza i dobre nawyki zostaną na zawsze♻️

Comments are closed.