Zeszyty Rokitnickie – 9. numer

Dzisiaj odbyło się spotkanie promujące wydanie Zeszytów Rokitnickich. To już 9. numer znanego biuletynu. Wydarzenie zgromadziło w auli IV LO miłośników Rokitnicy i autorów tekstów. Rozmowy o naszej pięknej dzielnicy i wspomnienia przy wspólnej kawie pokazały, że miejsce, w którym żyjemy łączy pokolenia.

Spotkanie otwarła Pani Dyrektor Przybyłowicz, a słowo do zgromadzonych gości skierowali też Patryk Karczewski – przewodniczący Rady Dzielnicy oraz Radny Miasta Marcin Szczerba.

Comments are closed.